inspira

Urząd Marszałkowski zaprasza na "Kulinarny szlak wschodniej Polski"

poniedziałek, 02 lipiec 2018 08:59 Dział: Miasto
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Producentów żywności z województwa lubelskiego, w tym zwłaszcza wytwórców regionalnych specjałów wpisanych na ogólnopolską Listę Produktów Tradycyjnych, zapraszamy do udziału w kolejnych wydarzeniach Festiwalu Produktów Regionalnych i Tradycyjnych „Na kulinarnym szlaku wschodniej Polski”.

We współpracy z samorządami województw: podkarpackiego oraz podlaskiego, planujemy jeszcze w tym roku zorganizować „przystanki” kulinarnego szlaku w miejscowościach: Narol (województwo podkarpackie) w ramach „XIX Jarmarku Galicyjskiego – Smaki Roztocza” – 14 lipca 2018 r. i Drohiczyn (województwo podlaskie) w ramach Dni Drohiczyna 28-29 lipca 2018 r.

Głównym celem festiwalu „Na kulinarnym szlaku wschodniej Polski” jest promocja wysokiej jakości żywności, wytwarzanej przez lokalnych wytwórców w oparciu o tradycyjne technologie z wykorzystaniem regionalnych i naturalnych surowców.

Podpisane zgłoszenia (na załączonych formularzach) prosimy przesyłać w terminie do 2 lipca: na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pocztą tradycyjną na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie, Departament Rolnictwa i Środowiska, ul. A. Grottgera 4, 20-029 Lublin.

Skomentuj