inspira

Wtargnął na posesję i pobił, teraz posiedzi

piątek, 06 lipiec 2018 09:33 Dział: Miasto
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Do policyjnego aresztu trafił 27 latek z Chełma. Mężczyzna podejrzewany jest o pobicie kobiety na terenie jej posesji. Poszkodowana wymagała pomocy medycznej. Dziś policjanci wykonują z jego udziałem czynności procesowe. Mężczyźnie może grozić kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło pod koniec czerwca na terenie Chełma. Z relacji pokrzywdzonej wynikało, że w nocy, kiedy przebywała w domu, ktoś zapukał do okna.

Kobieta wyszła na zewnątrz, gdzie przebywał nieznany jej mężczyzna. Zapytany o powód wejścia na teren jej posesji oświadczył, że się zgubił. Po chwili rozmowy, nieznajomy  zaczął uderzać kobietę, po czym nie żądając od niej niczego, oddalił się.

Pokrzywdzona kobieta wymagała pomocy medycznej. O zdarzeniu zostali poinformowani chełmscy policjanci. Kryminalni ustalili, że sprawcą pobicia kobiety jest 27 letni mieszkaniec miasta. Mężczyzna został zatrzymany.

Wczoraj policjanci wykonywali z jego udziałem czynności procesowe. Zebrany materiał dowodowy  pozwoli wkrótce na przedstawienie mu zarzutów. Mężczyzna zostanie doprowadzony również do Prokuratury Rejonowej w Chełmie z wnioskiem o zastosowanie wobec niego środka zapobiegawczego.

Grozić mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Skomentuj