inspira

Policja wyjaśnia okoliczności potrącenia dziecka

poniedziałek, 16 lipiec 2018 09:11 Dział: Miasto
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w minionym tygodniu w Chełmie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący nissanem potrącił dziewczynkę, która najprawdopodobniej bawiąc się na hulajnodze znalazła się na jezdni. Dziecko z obrażeniami ciała zostało przewiezione do szpitala. Kierowca samochodu był trzeźwy.

W czwartek po południu dyżurny chełmskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na osiedlu Działki w Chełmie. Skierowani na miejsce policjanci ustalili wstępnie, że kierujący samochodem marki Nissan 45-letni mieszkaniec Chełma potrącił 9-letnią dziewczynkę, która bawiąc się na hulajnodze nagle znalazła się na jezdni.

Dziecko z obrażeniami ciała zostało przewiezione do szpitala. Funkcjonariusze zbadali stan trzeźwości kierowcy, mężczyzna był trzeźwy. Policjanci wyjaśniają w jakich okolicznościach doszło do tego potrącenia, czy w momencie zdarzenia dziecko jechało, czy też prowadziło hulajnogę.  Apelują przy tym do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie ostrożności na drodze.

Skomentuj