inspira

Spowodował kolizję i uciekł. Teraz szuka go policja

czwartek, 23 sierpień 2018 11:01 Dział: Miasto
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Policjanci poszukują kierowcy pojazdu marki Audi, które wczoraj rano zderzyło się z samochodem marki Renault na skrzyżowaniu ulicy Rejowieckiej i Szpitalnej w Chełmie. Zaraz po zdarzeniu oddalił się z miejsca pozostawiając rozbity samochód. Kierowca i pasażer drugiego pojazdu nie odnieśli poważniejszych obrażeń. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja drogowa.

W środowy poranek dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o zderzeniu dwóch samochodów na skrzyżowaniu ulicy Rejowieckiej i Szpitalnej w Chełmie. Policjanci  na miejscu ustalili, że kierujący samochodem marki Renault 53-letni mieszkaniec gminy Chełm wykonując manewr skrętu w lewo zderzył się z jadącym z naprzeciwka samochodem marki Audi. Kierowca audi bezpośrednio po zdarzeniu oddalił się z tego miejsca pozostawiając rozbity samochód, który wcześniej dachował. W renault podróżował jeszcze 19-letni pasażer, który wraz z kierującym został przewieziony do szpitala. Jak się okazało nie odnieśli poważniejszych obrażeń i po udzieleniu pomocy medycznej zostali zwolnieni.

Policjanci poszukują kierowcy audi i wyjaśniają okoliczności, w których doszło do tej groźnie wyglądającej kolizji drogowej.

Skomentuj