inspira

Tragiczny wypadek w Wojsławicach

piątek, 31 sierpień 2018 11:17 Dział: Miasto
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Do tragicznego w skutkach nieszczęśliwego wypadku związanego z obsługą ciągnika rolniczego doszło wczoraj w Wojsławicach. Przy usuwaniu ściętego drzewa z lasu doszło do przewrócenia się ciągnika, który przygniótł 65-letniego traktorzystę. Mężczyzna w wyniku doznanych obrażeń zmarł na miejscu. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia i apelują o zachowanie ostrożności przy obsłudze maszyn i urządzeń rolniczych.

Wczoraj dyżurny chełmskiej komendy otrzymał zgłoszenie o nieszczęśliwym wypadku, do którego doszło przy jednej z posesji w Wojsławicach. Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że 65-letni mężczyzna wykonywał ciągnikiem rolniczym marki Ursus prace na skraju lasu. W pewnej chwili, przy wyciąganiu ściętego drzewa, doszło do przewrócenia się tego pojazdu, który przygniótł mężczyznę. W wyniku doznanych obrażeń kierujący poniósł śmierć na miejscu.

Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia i apelują o zachowanie ostrożności przy wykonywaniu wszelkich prac z wykorzystaniem maszyn i urządzeń rolniczych. Pamiętajmy, że czasami wystarczy chwila nieuwagi, aby doszło do nieszczęścia.

Skomentuj