inspira

Zatrzymali dilera

poniedziałek, 03 wrzesień 2018 09:18 Dział: Miasto
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Za posiadanie narkotyków odpowie 40-letni mieszkaniec gminy Kamień. W samochodzie, którym kierował policjanci znaleźli mefedron i amfetaminę. Jak się okazało, mężczyzna miał też obowiązujący zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Znalezione narkotyki zostały zabezpieczone. Zatrzymany usłyszał już zarzuty. Niestosowanie się do orzeczonych przez sąd środków karnych przewidziana jest kara pozbawienia wolności do lat 5. Z kolei posiadanie narkotyków zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 3.

Chełmscy kryminalni zatrzymali na trasie Chełm-Krasnystaw do kontroli drogowej samochód marki VW Golf. W pojeździe tym znaleźli i zabezpieczyli 25 gramów mefedronu i niewielkie ilości amfetaminy. Podczas kontroli ustalili też, że kierujący tym pojazdem  40-letni mieszkaniec gminy Kamień ma aktualnie obowiązujący zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Funkcjonariusze zatrzymali kierowcę i zabezpieczyli znalezione narkotyki.

Mężczyźnie przedstawione już zostały zarzuty posiadania narkotyków i niestosowania się do orzeczonego przez sąd zakazu prowadzenia pojazdów, za co grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Skomentuj