inspira

Sierżant Paweł Burda najlepszym dzielnicowym w powiecie chełmskim

piątek, 28 wrzesień 2018 08:39 Dział: Miasto
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Poznaliśmy zwycięzcę konkursu na "Najlepszego Dzielnicowego 2018 roku" w powiecie chełmskim. Został nim sierż. Paweł Burda - dzielnicowy osiedla Cementowni w Chełmie. Plebiscyt trwał przez cały sierpień, a o tytuł rywalizowało 26 policjantów dzielnicowych z powiatu chełmskiego. Zwycięzca otrzymał gratulacje i nagrodę od Komendanta Miejskiego Policji w Chełmie mł. insp. Mariusza Kołtuna.

Inicjatywa realizowana w ramach programu „Dzielnicowy bliżej nas” miała na celu wyłonienie najlepszego dzielnicowego 2018 roku w powiecie chełmskim, a zarazem wzmocnienie roli dzielnicowego w życiu lokalnej społeczności. Głosy na swojego kandydata można było oddawać za pośrednictwem określonych w regulaminie stron internetowych. O tytuł ten rywalizowało 26 policjantów dzielnicowych. Największą ilość głosów otrzymał sierż. Paweł Burda - dzielnicowy osiedla Cementowni w Chełmie.

Laureat konkursu spotkał się z Komendantem Miejskim Policji w Chełmie mł. insp. Mariuszem Kołtunem, który pogratulował zwycięzcy i wręczył nagrodę życząc przy tym dalszych sukcesów w służbie.

Skomentuj