inspira

Niebezpiecznie na chełmskich drogach

środa, 03 październik 2018 11:55 Dział: Miasto
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Z obrażeniami ciała do szpitala przewieziona została w poniedziałek 51-letnia piesza. Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że została potrącona przez samochód osobowy w momencie, gdy przechodziła przez przejście dla pieszych. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Teraz policjanci wyjaśniają okoliczności tej sprawy i apelują przy tym o zachowanie ostrożności na drodze.

Przedwczoraj po południu dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o potrąceniu osoby pieszej na ulicy Wojsławickiej w Chełmie. Policjanci, którzy byli na miejscu ustalili wstępnie, że kierujący samochodem marki Volkswagen 44-letni mieszkaniec gminy Dorohusk potrącił przechodzącą przez przejście dla pieszych 51-letnią chełmiankę. W wyniku tego zdarzenia piesza z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Teraz policjanci wyjaśniają okoliczności tego wypadku i apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie ostrożności na drodze.

Tymczasem do nietypowego wypadku z udziałem rowerzysty doszło wczoraj na ulicy Podgórze w Chełmie. Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że 57-letni rowerzysta wjechał w tył zaparkowanego na ulicy samochodu ciężarowego. Z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Kierowca tira był trzeźwy.

Policjanci wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku, do którego doszło na ulicy Podgórze w Chełmie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 57-letni chełmianin jadąc rowerem uderzył w tył naczepy stojącego na ulicy samochodu ciężarowego marki DAF. Samochodem tym kierował 45-letni obywatel Ukrainy. Z jego relacji wynika, że zatrzymał pojazd na jezdni z uwagi na jego awarię. W wyniku tego zdarzenia rowerzysta z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało, że kierowca tira był trzeźwy.

Skomentuj