inspira

Chciał ukraść ubrania...

poniedziałek, 08 październik 2018 10:57 Dział: Miasto
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Na gorącym uczynku kradzieży wpadł 41-letni obywatel Ukrainy. Mężczyzna wziął do przymierzenia odzież, którą założył na siebie, a potem opuścił sklep. Niedługo potem wrócił i w ten sam sposób chciał ukraść kurtkę. Wtedy pracownicy sklepu uniemożliwili mu wyjście i wezwali na miejsce policyjny patrol. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę.

Dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o kradzieży ubrań w sklepie z odzieżą w Chełmie. Na miejsce został skierowany policyjny patrol. Funkcjonariusze zatrzymali tam 41-letniego obywatela Ukrainy. Mężczyzna był nietrzeźwy.

Z relacji personelu sklepowego wynika, że będąc pierwszy raz w sklepie wziął do przymierzenia kilka sztuk odzieży, które następnie nałożył na siebie, po czym nie płacąc wyszedł na zewnątrz.

Po jakimś czasie wrócił tam. Tym razem wziął do przymierzenia kurtkę, z której usunął zabezpieczenia i chciał w niej wyjść. Kradzież uniemożliwili mu pracownicy, którzy wezwali na miejsce policjantów.

Zatrzymany usłyszał zarzuty w tej sprawie. Zgodnie z przepisami kodeksu karnego kradzież zagrożona jest karą pozbawienia wolności do lat 5.

Skomentuj