netspeed

Promowali zawód policjanta

poniedziałek, 26 marzec 2018 08:22 Dział: Edukacja
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W ubiegłym tygodniu policjanci z chełmskiej komendy promowali zawód policjanta w ramach „Dnia przedsiębiorczości” zorganizowanego przez Zespół Szkół Ekonomicznych i Mundurowych w Chełmie.

Był to zarazem dzień otwarty tej szkoły. W spotkaniu tym uczestniczyli uczniowie szkół z terenu powiatu chełmskiego. Młodzież miała okazję dowiedzieć jak wygląda służba w Policji oraz co należy zrobić aby zostać jednym z nas.

Zespół Szkół Ekonomicznych i Mundurowych w Chełmie był organizatorem wczorajszego spotkania pod hasłem „Dzień przedsiębiorczości”. Uczestniczyli w nim uczniowie szkół z terenu powiatu chełmskiego. Celem tego przedsięwzięcia była promocja służby w umundurowanych formacjach. Był to też dzień otwarty tej szkoły, który służył zachęceniu młodzieży do podjęcia nauki na oferowanych kierunkach.

Policjanci z chełmskiej komendy opowiadali o trudach i odpowiedzialności służby w Policji, jak też satysfakcji, którą ona daje. Młodzież uczestnicząca w spotkaniu miała okazję dowiedzieć się jakie wymogi należy spełnić aby zostać policjantem oraz o ciekawych aspektach służby w tej właśnie formacji.

Skomentuj