netspeed

PWSZ otwiera drzwi

czwartek, 12 kwiecień 2018 08:49 Dział: Edukacja
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Władze chełmskiego PWSZ zapraszają uczniów klas maturalnych, jak również klas I i II na "Drzwi Otwarte PWSZ w Chełmie", które odbędą się w najbliższy piątek, 13.04.2018 r.

Drzwi Otwarte, to wydarzenie, którego głównym celem jest zaprezentowanie oferty edukacyjnej PWSZ w Chełmie. Kandydaci na studia będą mieli możliwość nawiązania bezpośredniego kontaktu ze studentami różnych kierunków oraz obejrzenia bazy naukowo-dydaktycznej. Drzwi Otwarte to również doskonała okazja, aby dowiedzieć się, jakie przedmioty zdawać na maturze i jakie są zasady rekrutacji na studia. Uczniowie otrzymają specjalnie opracowane materiały informacyjne, na których znajdą wszystkie dane potrzebne do podjęcia przemyślanej decyzji dotyczącej wyboru kierunku, na którym podjąć kształcenie. Poszczególne Instytuty PWSZ w Chełmie będą prezentować swoją ofertę na specjalnie przygotowanych stoiskach, gdzie będzie również możliwość porozmawiania ze swoimi przyszłymi wykładowcami, jak i studentami poszczególnych kierunków.

Dodatkowo Instytut Nauk Technicznych i Lotnictwa przygotował specjalne pokazy i prezentacje w Centrum Studiów Inżynierskch w Depułtyczach Królewskich. Z kolei Instytut Nauk Medycznych zaprasza na pokazy na ul. Wojsławicką 8b.

"Mamy nadzieję, że wizyta w murach naszej Uczelni i zapoznanie się z ofertą edukacyjną pomoże uczniom szkół średnich podjąć jak najlepszą decyzję dotyczącą dalszego kształcenia. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych" - piszą władze największej chełmskiej uczelni.

Szczegółowe informacje na temat imprezy uzyskać można w Dziale Promocji PWSZ, pod numerem telefonu 512 254 318.

Skomentuj