inspira

Chełmskie Wakacje Teatralne z MDK

poniedziałek, 02 lipiec 2018 08:57 Dział: Kultura
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Chełmska publiczność zdążyła się już przyzwyczaić, że wraz z nadejściem wakacji w mieście pojawiają się plenerowe spektakle teatralne. Na przedstawienia, w ramach kolejnej już edycji Chełmskich Wakacji Teatralnych, całe rodziny zaprasza Młodzieżowy Dom Kultury.

W tym roku obejrzymy cztery spektakle. Pierwszy pt. „Wielka misiowa wyprawa na księżyc" w wykonaniu Teatru MER z Łodzi – już 30 czerwca. Kolejne przedstawienie – 14 lipca – zaprezentuje Teatr Vašca z Torunia. Będzie to „Tygrys Pietrek". Ten sam teatr wystąpi przed chełmską publicznością także 28 lipca. Wtedy zaprezentuje spektakl „Dwie Dorotki". Tegoroczną edycję spektakli pod chmurką zakończy 11 sierpnia Teatr MER z Łodzi i spektakl „Mały książę"
Wszystkie spektakle rozpoczynają się o godz. 17 na dziedzińcu Zespołu Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich przy ul. Reformackiej 13. Wstęp jest wolny.

Chełmskie Wakacje Teatralne są częścią Programu Profilaktyki Uniwersalnej „Nie, dziękuję" finansowanego z Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Skomentuj