"Jasiek" już biegnie! I pomaga!

czwartek, 08 marzec 2018 09:37 Dział: Sport
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W dniach 7-11 marca na marokańskiej części pustyni odbywa się Runmageddon Sahara. Bieg z przeszkodami na 50 i 100 km jest prawdziwym wyzwaniem, z którym w tym roku postanowił zmierzyć się chełmianin Paweł Jaśkowski. Wszystko w szczytnym celu bo jego determinacja oznacza także konkretną pomoc.

„Zwracam się do Was z prośbą o pomoc. Proszę Was (każdego, kto dołączy do wydarzenia na Facebooku), byście za każdy przebiegnięty przeze mnie kilometr, przygotowali złotówkę (naciągnę Was maksymalnie na 50 zł). Znalazłem akcję dla Igi. Lewą stopę ma końsko-szpotawą, czyli wadę wrodzoną, którą ja miałem w obu kończynach. Prawej nogi nie ma, jedynie stopa przy biodrze. Obie ręce mają zrosty w łokciach, więc nie może ich zginać. W Polsce swoje ręce lekarze rozłożyli. Jest jednak amerykański doktor, który "po wnikliwym badaniu stwierdził, że wszystko da się <<naprawić>> i Iga będzie sama chodzić i ruszać rączkami"! Pękam z dumy, że mam tak fantastycznych znajomych, którzy wspomogli ostatnio Zosię i udało się zafundować jej leczenie! Jestem pewien, że i tym razem uda się nam dorzucić cegiełkę.”

Trzymamy kciuki za każdy kilometr i każdą złotówkę! I podajemy poniżej linki do trackerów, pod którymi śledzić można postępy biegowe popularnego „Jaśka”.

https://www.siepomaga.pl/igusiahodun

Poniżej linki do trackerów. Sygnał będzie aktywny w momencie startu.

Etap 1 
http://app2.trackcourse.com/view/runmageddon-sahara-2018-e1
Etap 2 
http://app2.trackcourse.com/view/runmageddon-sahara-2018-e2
Etap 3 
http://app2.trackcourse.com/view/runmageddon-sahara-2018-e3

Skomentuj