Chełmianka ponownie zwycięska!

czwartek, 12 kwiecień 2018 08:35 Dział: Sport
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W zaległym meczu o mistrzostwo III Ligi piłkarskiej Chełmianka wygrała na wyjeździe z drużyną MKS Trzebinia 2:1.

Pierwotnie spotkanie miało inaugurować rewanżową rundę wiosenną, jednak ze względu na warunki atmosferyczne oraz zły stan boiska w Trzebinie mecz został przełożony. We wczorajszym terminie nie było już przeszkód do jego rozegrania, a Chełmianka pojechała do Trzebini opromieniona sukcesem z ostatniego meczu ze Stalą Rzeszów. W pierwszej połowie spotkanie nie było ciekawym widowiskiem, najwięcej emocji zrobiło się najpierw przy niecelnym uderzeniu Banaszaka, a potem w sytuacji kiedy to na trybuny odesłany został trener naszej ekipy Artur Bożyk.

W drugiej połówce było już więcej emocji, a nasi piłkarze pokonywali golkipera Trzebini dwukrotnie - w 55 minucie Kompanicki i 65 Uliczny po uderzeniu z rzutu wolnego. Honorową bramkę dla gospodarzy zdobył w doliczonym czasie gry Mateusz Stanek.

Wczorajsze trzy punkty dały kolejny awans naszych piłkarzy w tabeli. Dzięki zwycięstwu wyprzedzili ekipę Motoru Lublin i zameldowali się na drugim miejscu rozgrywek!