Nieskuteczność skutkuje remisem

poniedziałek, 30 kwiecień 2018 08:29 Dział: Sport
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Gra zdecydowanie lepsza, ale nieskuteczność w sytuacjach podbramkowych skutkuje remisem. tak w krótkich słowach podsumować można niedzielne spotkanie Chełmianki z KSZO Ostrowiec, zakończone rezultatem 0:0.

Po dwóch porażkach z rzędu kibice Chełmianki mieli nadzieję na przełamanie w kolejnym meczu przed własną publicznością. Podopieczni Artura Bożyka także chcieli punktować, dlatego mecz rozpoczęli z dużym zaangażowaniem i animuszem. Na bramkę KSZO strzelali Kompanicki, Prytuliak i Wołos. W połowie pierwszej połowy mecz się wyrównał, ale goście specjalnie nie zagrozili bramce Drzewieckiego. W drugiej połowie przewagę i kolejne sytuacje na zmianę rezultatu ponownie mieli gospodarze, ale celownik zawodził Olszaka, Kompanickiego i Banaszaka. Kiedy w 72 minucie czerwoną kartką ukarany został Wołos stało się jasne, że remis nie będzie najgorszym rezultatem.

Kolejna strata punktów zrzuciła Chełmiankę na czwarte miejsce w tabeli, do liderującej Resovii nasi piłkarze tracą już 5 oczek. W najbliższej kolejce, 5 maja, Chełmiankę czeka trudny wyjazd do Nowego Targu i mecz z tamtejszym Podhalem.