Sędziowie w rolach głównych...

poniedziałek, 14 maj 2018 09:00 Dział: Sport
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Remisem 2:2 zakończył się sobotni mecz Chełmianki z Podlasiem Biała Podlaska. Mecz dostarczył obecnym na Stadionie Miejskim kibicom wielu emocji, szkoda jedna, że nie były to emocje pozytywne. Trójka sędziowska z Krakowa robiła wszystko. By popsuć całkiem niezłe widowisko…

Najpierw Pan Michał Grogul dał przeciwnikom zaledwie żółtą kartkę w sytuacji która ewidentnie wskazywała na czerwoną, później nie uznał prawidłowo zdobytej bramki Budzyńskiego, a jeszcze później usunął z boiska aż dwóch zawodników naszej drużyny! Na początku drugiej połowy „wykartkował” Kompanickiego, a chwilę później Koszela. W tym momencie Chełmianka prowadziła 1:0 po bramce zdobytej przez Koszela w 13 minucie. Osłabiona brakiem dwóch zawodników Chełmianka dzielnie się broniła, do momentu gdy w 82 minucie błąd popełnił nasz bramkarz. Drzewiecki wypuścił piłkę z rąk w dość prostej sytuacji, a sytuację wykorzystał Kruczek. Mimo wszystko bliżej trzech punktów była drużyna z Chełma, bo w doliczonym czasie gry rzut karny na bramkę zamienił, faulowany chwilę wcześniej Banaszak. W momencie, gdy zdawało się, że Chełmianka wygra kolejny błąd popełnił Drzewiecki, który ponownie źle obliczył swoje możliwości.

W przyszły weekend Chełmianka wybiera się do Rzeszowa, gdzie czeka ją mecz na szczycie z miejscową Resovią.