Prezydent wyróżniła chełmskich sportowców

piątek, 28 wrzesień 2018 08:00 Dział: Sport
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Podczas wczorajszej sesji Rady Miasta Chełm odbyło się uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień dla zawodników i trenerów. Nagrody przyznawane są co roku w uznaniu za osiągane wyniki sportowe i zaangażowanie szkoleniowców.

"Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratuluję i dziękuję za to, iż swoją pracą, osiągnięciami i pasją, promują nasze miasto."- powiedziała podczas uroczystości Prezydent Miasta Chełm Agata Fisz.

Nagrody trzymali: Szymon Szymonowicz - zawodnik Miejskiego Klubu Sportowego „Cement – Gryf” Chełm, nagrodę przyznano za zdobycie w 2017 roku I miejsca na „XXIII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży”, rozegranej w Drzonkowie; Dariusz Kucharski - szkoleniowiec w Miejskim Klubie Sportowym „Cement – Gryf” Chełm; Marcin Żyliński - założyciel i trener Klubu Kyokushin-Kan Karate Do w Chełmie; Patrycja Dudek - zawodniczka Miejskiego Klubu Sportowego „Cement – Gryf” Chełm za zdobycie w 2017 roku I miejsca na „XXIII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży”, rozegranej w Drzonkowie; Michał Burdan - zawodnik Klubu Kyokushin-Kan Karate Do w Chełmie. W 2017 roku zajął I miejsca na dwóch „Mistrzostwach Polski Juniorów Starszych”, rozegranych w Legnicy i Nowym Targu; Ryszard Śliwiński - za zdobycie w 2017 roku tytułu Mistrza Świata podczas Mistrzostw Świata Federacji WPA; Jan Małek - za zdobycie I miejsca oraz ustanowienie rekordu polski w martwym ciągu, podczas Międzynarodowych Mistrzostwach Polski Trójboju Siłowego; Olga Matysiak - za zdobycie dwóch złotych medali podczas Międzynarodowych Mistrzostw Polski Trójboju Siłowego w wyciskaniu sztangi leżąc i w martwym ciągu.

Gratulujemy.

Skomentuj