wtorek, 02 październik 2018 08:11 Dział: Sport
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W minioną niedzielę zakończyły się, organizowane przez chełmski sportowy pub Champion, rozgrywki popularnego także w Chełmie e-sportu.

Zainteresowanie dorosłych mieszkańców naszego miasta przeszło najśmielsze oczekiwania, a do rywalizacji o cenne nagrody w turnieju przystąpiło w sumie prawie 50 osób. Zawodnicy podzieleni zostali na 6, sześcioosobowych drużyn, które w kolejne soboty września rozgrywały między sobą turnieje kwalifikacyjne. Finał rozegrany został w niedzielę, 30 września i przyniósł naprawdę dużo emocji.

Pierwsze miejsce i grę FIFA’19 na dowolną platformę wraz z bonem do Championa na 50 zł zdobył Gabriel Bielecki. Drugie miejsce i fotel gamingowy 4 kraft przypadły w udziale Radosławowi Klimukowi, a 3 miejsce premiowane piłką nożną Adidas zdobył Jakub Krasowski.

Uczestnikom i zwycięzcom pogratulowała Prezydent Miasta Chełm Agata Fisz, która objęła nad rozgrywkami Patronat Honorowy. Partnerem zmagań była też firma NetSpeed.